Sdílení informací a zkušeností je důležitá věc a investování není výjimka

Je zajímavé, že na různé investiční konference a akce o investování zpravidla moc žen nechodí. Jedním z důvodu může být, že na těchto akciích bývá hodně mužů a řada žen má zábrany se ptát či diskutovat, aby nevypadaly hloupě. A to je škoda.

Věřím, že žádná otázka není hloupá ani špatná.
Zásadní je nebát se zeptat.

A protože hlavní téma fin4elle jsou ženy, naším záměrem je navzájem propojovat ženy, které již investují i ty, které teprve začínají nebo chtějí začít: aby mohly sdílet, diskutovat a necítily se hloupě, že se ptají třeba i na základní věci.

Pro investování jsou důležité i akce pro ženy.
FINdependence zone

1. dubna 2023 od 9:30 hodin – Clarion Congress Hotel Prague

Připojte se na FINdependence zone – vzdělávací zónu na téma investování určenou primárně pro ženy. FINdependence zone je součástí konference Equal Pay Day 2023

Tématem FINdependence zone je Jak investovat v roce 2023. Můžete se těšit na skvělý program a inspirující ženy, investorky, které se rády podělí o své zkušenosti z různých oblastí ze světa investic. 

logo fxstreet.cz

Ziskové obchodování akcií - praktický seminář

Spolu s fxstreet.cz jsme uspořádali seminář na téma “Ziskové obchodování akcií”, který je určen pro každého, kdo nemá žádné nebo jen velmi malé zkušenosti s investováním do akcií, ale má zájem začít si aktivně budovat své vlastní, a hlavně ziskové akciové portfolio.

Kdo nestihl celodenní seminář v Praze, může si koupit jeho profesionální videozáznam.

Mentoringová zóna BPWCR na HR days 2022

12. 10. 2022 – 16:00 – 17:00 hodin, PVA Expo Praha Letňany, Beranových 667

Měla jsem tu čest mít mentoringový stůl na téma “Investování do akcií – vše, co jste vždycky chtěly vědět, ale bály jste se zeptat”. Více informací k mentoringovému stolu na téma investování do akcií naleznete na webu BPWCR zde: https://bpwcr.cz/marika-cupa-na-hr-days-2022/

Více informací k mentoringové zóně BPWCR na HR days 2022 zde: https://bpwcr.cz/mentoring-bpwcr-na-hr-days-12-10-2022/

Women's FINdependence Day

25. srpna 2022, Brožíkova síň na Staroměstské radnici v Praze

Panelová diskuze o základech investování s podtitulem „Ženy jako investorky“. Pusťte si video s panelovou diskuzí: