Pro investování jsou důležité i osobní konzultace

Napište mi

Máte v investování téma, o kterém byste si tu rádi přečetli? Nebo máte raději osobní konzultace? Napište mi, ráda vás budu kontaktovat zpět. Kontakty najdete níže na této stránce.

Máte raději individuální přístup?

Ne každému se chce číst články a seriály o investování nebo na to jednoduše nemá čas. Pokud se přesto chcete naučit, jak investovat, ráda se s vámi sejdu na individuální konzultace. Probereme, s čím vším vám mohu pomoci a jak se můžete nejsnadněji dostat k cíli.

Pokud máte o konzultaci zájem, bližší informace najdete na stránce Individuální konzultace.  

Pro investování do akcií a investování do ETF jsou důležité i individuální konzultace.
Pro investování jsou důležité i osobní konzultace.

Chcete se potkat s dalšími ženami na akcích o investování?

Záměrem fin4elle je navzájem propojovat ženy, které již investují i ty, které teprve začínají nebo chtějí začít: aby mohly sdílet, diskutovat a necítily se hloupě, že se ptají třeba i na základní věci.

Akce o investování pro ženy sledujte na stránce zde.

Kontakty

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, můžete mi napsat zprávu přes LinkedIn nebo mi napište email na marika@fin4elle.cz.

Jestliže preferujete telefonický kontakt, můžete mi zavolat na +420 739 455 606. Kdybych Vám nebrala telefon, nebojte, budu volat zpět, jakmile budu volná.

Právní informace

Tyto webové stránky provozuje společnost Čupa & Partners Holding, s.r.o., IČO: 07080549, se sídlem Charlese de Gaulla 1124/19, Bubeneč, 160 00 Praha 6, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 294325.