Individuální konzultace

Pokud se chcete naučit investování do akcií nebo investování do ETF, ale preferujete osobní přístup a vlastní tempo, můžete využít individuální konzultace.

Nebo možná zatím jenom hledáte, jak se do investování pustit a jaký styl by vám vyhovoval a potřebujete to s někým nezávazně probrat.

V rámci individuálních konzultací probereme témata podle vašeho zájmu, tempa a v rozsahu, který vy sami budete považovat za prospěšný. Ráda s vámi nasdílím, co při investování do akcií a ETF funguje a nefunguje mně osobně.

Je zcela jedno, jestli o investování nevíte zatím vůbec nic nebo už máte nějaké zkušenosti. Vyznávám názor, že žádná otázka není hloupá, takže se můžete ptát na cokoli, klidně i na úplné základy.

Pro investování do akcií a investování do ETF jsou důležité i individuální konzultace.

Pro koho jsou individuální konzultace vhodné:

 • v investování se teprve hledáte a rádi byste s někým probrali, jaké instrumenty a jaký investiční styl je pro vás a vaše potřeby vhodný,
 • chcete s někým probrat, jak funguje svět investování do akcií a ETF, co od toho čekat, jaké výnosy a rizika trhy přináší,
 • chcete se naučit, jak investovat do akcií a ETF
 • možná nevíte, co jsou ETF a jak fungují akcie a rádi byste, aby vám někdo svět akcií a ETF srozumitelně vysvětlil, klidně od naprostých základů,
 • na investování nemáte čas nebo vás nebaví, přesto víte, že investovat chcete (nebo že byste měli) a potřebujete pomoci najít způsob, jak investovat s minimem času a úsilí,
 • už investujete, ale potřebujete poradit s konkrétními věcmi ohledně akcií či fondů
 • máte jakékoli jiné dotazy nebo témata, která se týkají investování do akcií a ETF, a to včetně právních či daňových? Díky své advokátní kanceláři vám mohu pomoci i těmito věcmi.
Pokud se chcete naučit investování do akcií nebo investování do ETF, můžete využít individuální konzultace.

Co při konzultaci probereme:

Úvodní konzultace trvá zpravidla hodinu a probereme při ní:

 • Váš záměr v investování

  Proč chcete začít investovat nebo proč již investujete?

 • Vaše potřeby a očekávání

  Jaké jsou v investování vaše potřeby, očekávání výnosů, vnímání rizika a kolik času na investování máte. Odpovědi na tyto otázky jsou důležité pro určení, jaký investiční styl k vám bude pasovat.

 • Zajímá vás nějaké konkrétní téma?

  Máte nějaké konkrétní téma, které vás zajímá a které chcete probrat?

Výsledkem úvodní konzultace by měla být odpověď na otázku: 

Jak vám mohu pomoci s tím, abyste mohli začít skládat svoji vlastní investiční skládačku.

Jestliže pouze hledáte svůj investiční styl nebo se chcete ve světě investování do akcií a ETF zorientovat, pravděpodobně vám bude stačit jenom tato úvodní konzultace.

Pokud máte zájem naučit se investovat do akcií nebo ETF, ráda vám navrhnu individuální program, v rámci kterého se naučíte, jak sami investovat.

Pokud se chcete naučit investování do akcií nebo investování do ETF, můžete využít individuální konzultace.

Kolik konzultace stojí

Konzultace stojí 1 500 Kč za hodinu, nejsem plátce DPH.

Považuji za důležité uvést, že nedostávám provize ani jiné plnění od žádné finanční instituce ani brokerů, a díky tomu vám mohu poradit nestranně a nezávisle. Nemusíte také mít strach, že se vám budu snažit prodat nebo doporučit nějaké produkty, fondy nebo brokery.

Kde konzultace probíhají

Konzultace můžeme mít online přes Zoom, Teams či Skype, případně se můžeme setkat v centru Prahy.

V rámci Prahy mohu přijet i za Vámi do kanceláře.

Kontakty

Pokud máte o konzultaci zájem, napište mi email na marika@fin4elle.cz nebo mi můžete napsat zprávu přes LinkedIn.

Jestliže preferujete telefonický kontakt, můžete mi zavolat na +420 739 455 606. Kdybych Vám nebrala telefon, nebojte, budu volat zpět, jakmile budu volná.

Kolik konzultací je potřeba

Toto záleží zcela na Vás. Někdo si potřebuje vyjasnit pár věcí a stačí mu hodina, někdo preferuje hodin více. Sami si určíte, kolik hodin, na jaká témata a jak často chcete mít.

O mně

Sama na burze aktivně obchoduji přes 10 let. Za ty roky jsem vyzkoušela obchodování na forexu, s akciemi, komoditami i ETF, obchodovala jsem na páku i bez páky, krátkodobé i dlouhodobé strategie. Přečetla jsem o investování desítky knih, u grafů strávila tisíce hodin, vydělala a prodělala poměrně dost peněz a dostala nespočet kopanců.

To vše byly cenné zkušenosti, které utvářely můj vztah k investování a díky nim jsem našla svůj vlastní investiční styl, který mně osobně funguje.

Moje cesta na burze byla sice trochu drsná, ale díky všem těmto zkušenostem mohu pomoci ostatním, aby jejich cesta k investování na akciovém trhu byla příjemnější.

Investování pro ženy je důležité téma

S čím vám pomoci nemohu

Raději upozorňuji, že s následujícími věcmi vám bohužel nepomohu:

 • neporadím vám, jaké konkrétní akcie nebo ETF máte koupit: doporučení konkrétních akcií nebo ETF je investiční doporučení, a to poskytovat nemohu a popravdě ani nechci. Mým záměrem je, abyste se naučili investovat sami, ne abyste kupovali akcie, které vám někdo poradí a vy nevíte, co a proč kupujete.
 • nespravuji cizí peníze ani cizí účty: ráda vám pomůžu obchodní účet u brokera založit, ale veškeré obchodní účty jsou vedeny výhradně na vaše jméno, veškeré převody peněz probíhají výhradně z vašeho bankovního účtu na váš obchodní účet a veškeré investiční instrumenty nakupujete výhradně vy na svůj obchodní účet.

Chcete se potkat s dalšími ženami na akcích o investování?

Záměrem fin4elle je navzájem propojovat ženy, které již investují i ty, které teprve začínají nebo chtějí začít: aby mohly sdílet, diskutovat a necítily se hloupě, že se ptají třeba i na základní věci.

Akce o investování pro ženy sledujte na stránce zde.