Seriál – Investování do akcií pro začátečníky

Seriál Investování do akcií pro začátečníky je určen pro všechny ženy, které nemají žádné, nebo mají jen velmi malé zkušenosti s investováním do akcií, ale mají zájem a chuť začít si aktivně budovat své vlastní akciové portfolio.

K úspěšnému investování do akcií nepotřebujete diplom z financí

Přestože většina témat, která v seriálu popisujeme, vydají na akademické práce a jsou o nich napsány nespočty knih a odborných prací, věříme, že úspěšně investovat se dá i bez tuny teorie a diplomu z financí.

Jednoduchost a zkušenosti na prvním místě

Z vlastní zkušenosti víme, že jednoduchost je základ, zároveň víme, že i složité věci jdou vysvětlit jednoduše a prakticky. Proto jsme se snažili zaměřit seriál co nejvíce prakticky a teorie jsme dali pouze tolik, aby vám dodala základní znalosti a hlavně kontext, který je pro investování třeba.

Všechny informace obsažené v seriálu vychází z našich vlastních zkušeností s akciovým trhem, podle obchodních strategií sami obchodujeme.

Doufáme, že vám náš seriál pomůže získat dostatek informací a znalostí k tomu, abyste si mohli začít budovat své vlastní akciové portfolio a postupně začít vydělávat peníze na akciovém trhu. Přejeme vám hodně štěstí !

akcie a investování do akcií by měly být součást portfolia každého investora.

VŠECHNY DÍLY

Více článků z kategorie Akcie